Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
12/12/2023 - 19:20

Rok 2023 okiem radnego Michała Kądziołki. Jaki był, czego spodziewa się w 2024 roku?

Każdy zbliżający się koniec roku jest czasem podsumowania i czasem planów na nadchodzący Nowy Rok. Jak 2023 rok zapamięta radny Michał Kądziołka, przewodniczący klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miasta Nowego Sącza. Czego spodziewa się w 2024 roku?

Michał Kądziołka podsumowując mijające właśnie dwanaście miesięcy przyznaje, że 2023 rok – jak każdy – w jego życiu był czasem realizacji postanowień i celów. 

- Cieszę się, że to co sobie postanowiłem to zrealizowałem – mówi radny Michał Kądziołka. - Dlatego mogę spokojnie planować kolejne cele na 2024 rok do zrealizowania.

Dla radnego Kądziołki rok 2023 był bardzo intensywny, ale jak mówi wiele zamierzeń i planów udało się zrealizować.

- Cieszę się, że wspólnie z mieszkańcami Nowego Sącza udało mi się zrealizować wiele ciekawych inicjatyw. Wymienię tylko kilka, bo tego jest ich naprawdę dużo. Kolejny raz zorganizowaliśmy zagraniczne wakacje. Tym razem odwiedziliśmy Albanię. Był to kolejny wyjazd w ramach cyklu "Cudze chwalicie Swego nie znacie Sami nie wiecie co posiadacie". Jestem szczęśliwy, że zorganizowaliśmy kolejną edycje Charytatywnego Biegu Świętego Rocha i pomogliśmy mieszkance osiedla Poręba Mała w Nowym Sączu. Właśnie wróciliśmy z wyjazdu do Wiednia i Bratysławy, w którym uczestniczyło ponad 110 mieszkańców Nowego Sącza. Już planuje kolejny wyjazd tym razem do Pragi.

Radny Kądziołka przyznaje, że jeśli chodzi o to, co wpisze się bez wątpienia w ten rok to stabilizacja osuwiska przy ul. Zalesie. Jak informuje radny, zabiegał o to przez dziesięć lat. To według niego taka wisienka na torcie. Niemożliwe stało się możliwe.

- Z pewnością należy podkreślić fakt współpracy z mieszkańcami Nowego Sącza przeciw budowie prywatnej spalarni śmieci w centrum miasta, bo w 2023 roku był to głośny temat – dodaje nasz rozmówca.

Rok 2023 - jaki był dla radnego Kądziołki?

- Jeśli chodzi o sferę prywatną mojego życia to fajnie, że udało mi się ukończyć kolejne studia podyplomowe i przebiegnąć nakreśloną na cały rok liczbę kilometrów, bo jak to mówi Mariusz Pudzianowski "Forma sama się nie zrobi". W 2023 roku zrealizowałem również inne wieloletnie cele, które z pewnością będą miały wpływ na moją przyszłość z czego jestem bardzo zadowolony, ale może nie będę tego tematu rozwijał. 

Jaki był rok 2023 dla miasta Nowego Sącza?

Czytaj dalej - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu