Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
07/07/2020 - 11:25

Rozkopany Gródek nad Dunajcem. Utrudnień ciąg dalszy [ZDJĘCIA]

Od kilku dni mamy na Sądecczyźnie prawdziwe lato – temperatura sięga 30 stopni. Tysiące mieszkańców i turystów wybierają lokalną formę odpoczynku. Jednak zanim zaczną odpoczywać, już są zmęczeni…

W te wakacje możliwości podróżowania są znacznie ograniczone. Nie chodzi nawet o to, że boimy się o zakażenie koronawirusem. Każdy wyjazd może wiązać się z nieoczekiwanym zwrotem akcji, chociażby w postaci zamknięcia granic. Nie każdy może sobie pozwolić na wymuszony, dłuższy urlop z dala od Polski.

Nie tylko Morze Bałtyckie i Mazury są oblegane. Miejsce na leżak i koc ciężko znaleźć również nad Jeziorem Rożnowskim w Gródku nad Dunajcem, zwłaszcza w weekend. Całej sytuacji nie ułatwiają trwające nadal uciążliwe remonty dróg w gminie.

Czytaj też: Gródek nad Dunajcem: kierowcy mają dość. Od stania w korkach puszczają im nerwy

Na trasie tworzą się korki i zatory, a ruch odbywa się wahadłowo. Niektórzy kierowcy nie do końca przestrzegają zaleceń służb i znaków drogowych, przez co dezorganizują możliwość sprawnego przejazdu. Dojazd do Gródka może być nieco wyczerpujący, jednak remont jest konieczny. Już niebawem odwiedzający gminę będą mogli cieszyć się zupełnie nową nawierzchnią.

k.kos@sadeczanin.info, fot. TK

Rozkopany Gródek nad Dunajcem. Utrudnień ciąg dalszy [ZDJĘCIA]
Fot. TK


Dziękujemy za przesłanie błędu