Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
27/10/2020 - 13:35

Rożnów: droga przy kościele całkowicie zamknięta dla ruchu. Sprawdź objazd

Prace związane z układaniem nowej nawierzchni zwykle powodują uciążliwe utrudnienia dla kierowców. Tym razem z objazdów będą musieli skorzystać mieszkańcy Gródka nad Dunajcem, w szczególności ci, którzy przejeżdżają przez Rożnów. Na szczęście remont nie potrwa długo.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu poinformował, że w dniach 27 i 28 października, czyli we wtorek i w środę w godzinach od 8 do 16 droga na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową numer 1565 K Witowice – Rożnów do okolic kościoła w Rożnowie będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Czytaj też: Gródek nad Dunajcem: wędkarze walczą o Małpią Wyspę. Petycję podpisało 300 osób

Przyczyną są prace związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej numer 1449 K Tropie – Rożnów – Bartkowa Posadowa. Ze względu na szczególne utrudnienia komunikacyjne związane z charakterem prowadzonego remontu zarząd dróg proponuje kierowcom i mieszkańcom gminy Gródek nad Dunajcem skorzystanie z objazdu drogą powiatową 1565 K Witowice – Rożnów, drogą krajową nr 75 albo drogą wojewódzką nr 975.

Informacja jest istotna nie tylko dla lokalnej społeczności, ale również dla pogotowia ratunkowego, policji, straży pożarnej, a także dla Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. W razie nagłych wypadków oni również muszą liczyć się z utrudnieniami i brać je pod uwagę, organizując pomoc, jadąc do wypadku albo reagując na zgłoszenie związane z ulatniającym się gazem albo podejrzeniem pożaru. (k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwum)Dziękujemy za przesłanie błędu