Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
12/05/2019 - 09:15

Sądeckie ścieżki rowerowe przeżywały oblężenie. Jest ich coraz więcej [ZDJĘCIA

Ścieżki rowerowe w Nowym Sączu, których jest coraz więcej i te w okolicy przeżywały dzisiaj prawdziwe oblężenie. Kto tylko mógł wsiadł na rower i jechał po nich przed siebie. Dużo rowerzystów kierowało się przede wszystkim na nowy most im. marszałka Józefa Piłsudskiego, aby przejechać na osiedle Helena i dalej w kierunku Chełmca. Niektórzy zatrzymywali się na moście i robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Sądeczanie, można powiedzieć przesiedli się na rowery. Całymi rodzinami, albo w grupie przyjaciół i znajomych wyruszyli dzisiaj na wycieczki.

 - Robimy sobie taką pętlę przez nowy most, potem jedziemy do skrzyżowania w Chełmcu i skierujemy się na obwodnicę północną i tam odbijemy na znajdującą się w pobliżu ścieżkę Velo Dunajec 11  - mówi pani Krystyna, która z mężem Stanisławem wybrała się na rowerową przejażdżkę po mieście. Oboje lubimy aktywny tryb życia. Jeśli tylko pozwala nam na to czas wsiadamy na rowery i tak spędzamy wolny czas.

Tłoczno było dzisiaj na wszystkich ścieżkach rowerowych Euro Velo, które znajdują się w Nowym Sączu, jak i w okolicy.

Ze ścieżek korzystali także spacerowicze, ale nie tylko. Można było się natknąć, niestety na... ludzi jeżdżących na motorach crossowych.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.  

Nowy Sącz: ścieżki rowerowe przeżywały oblężenie. Jest ich coraz więcej [ZDJĘCIA
Ścieżki rowerowe


Dziękujemy za przesłanie błędu