Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
16/04/2024 - 17:40

Sądeczanie muszą się przyzwyczaić. Duże zmiany na ruchliwym skrzyżowaniu [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Kolejna zmiana na ulicach Nowego Sącza stała się faktem. Kierowcy będą musieli przyzwyczaić się do widoku sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej z Piramowicza i Zieloną. Została właśnie uruchomiona.

Zmiany w Nowym Sączu

Na wielu ruchliwych skrzyżowaniach w Nowym Sączu pojawiły się w ostatnim czasie ronda. Mają oczywiście upłynnić ruch, choć w wielu miejscach korki są wciąż bardzo duże. Na nieco inne rozwiązanie władze miasta zdecydowały się przypadku skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej z Piramowicza i Zieloną.

Zamontowane zostały tutaj światła. Sygnalizatory nad jezdnią pojawiły się już kilka tygodni temu. Nie były jednak uruchomione. Teraz się to zmieniło. Od początku tygodnia wszystko już działa.

Światła na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Piramowicza i Zieloną

Kierowcy muszą się zatem przyzwyczaić do zmian. Czy sygnalizacja spowoduje, że będą się teraz tworzyły wielkie korki? Niebawem się przekonamy. Nie zapominajmy, że w godzinach porusza się tymi ulicami wielu mieszkańców. 

Aby zobaczyć, jak skrzyżowanie obecnie się prezentuje, obejrzyjcie materiał filmowy. ([email protected], fot.: Rafał Gajewski, wideo: Rafał Gajewski)

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Piramowicza i Zieloną
Kierowcy będą musieli przyzwyczaić się do widoku sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Piramowicza i Zieloną. Została właśnie uruchomiona.


Dziękujemy za przesłanie błędu