Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
19/05/2024 - 10:05

Samochód dachował w przydrożnym rowie. Poszkodowana nastolatka zabrana do szpitala

Niedzielny poranek nie okazał się szczęśliwy dla czterech osób, które jechały przez Piątkową. Samochód, którym podróżowały dachował. Poszkodowana szesnastoletnia pasażerka trafiła do szpitala.

Nie najlepiej, niestety zaczął się ostatni dzień weekendu dla kilku mieszkańców naszego regionu. Służby ratownicze zostały poderwane do działań ratowniczych około godziny 6.40.  Do Piątkowej, gdzie doszło do groźnego wypadku błyskawicznie wyjechali strażacy z Nowego Sącza i Paszyna, pospieszyły dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policja.

Co tam się stało?

Okazało się, że samochód osobowy marki Volkswagen Passat na jednym z zakrętów wypadł z drogi gminnej, wpadł do przydrożnego rowu i tam dachował.

- Autem podróżowały cztery osoby, w tym trzy niepełnoletnie. Dwie w wieku 16 lat, a jedna w wieku 17 – lat – powiedziała „Sądeczaninowi” dyżurna sądeckiej straży pożarnej. - Jedna osoba – 16 – letnia pasażerka pozostała w pojeździe. Z auta ewakuowali ją ratownicy zespołu ratownictwa medycznego. I ta pasażerka została zabrana do szpitala.

Pozostałe osoby, które podróżowały tym samochodem nie wymagały transportu do szpitala.

Sprawą zajmuje się policja.

([email protected], fot. RG – zdjęcie ilustracyjne), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu