Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
05/07/2017 - 22:05

Sandecja z kibicami świętowała na sądeckim rynku wejście do Ekstraklasy [ZDJĘCIA, FILM]

Na sądeckim rynku odbyła się uroczysta feta z okazji wejścia Sandecji do Ekstraklasy. Na scenie zaprezentowała się cała drużyna piłkarska, która w najbliższym sezonie powalczy o punkty w Ekstraklasie. Pomimo deszczowej pogody, wierni kibice nie zawiedli i na rynku świętowali sukces razem ze swoją drużyną.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godz. 19.30. Zanim na scenie pojawili się piłkarze Sandecji, to publiczność bawiła się przy muzyce zespołu „Electric Girls”. Z każdą minutą plac przed ratuszem zapełniał się coraz bardziej kibicami.

Zobacz także: Feta Sandecji na Rynku to pierwszy akord imienin miasta. Co jeszcze będzie się działo?

Kolejnym punktem uroczystości było złożenie gratulacji zawodnikom Sandecji i wręczenie im pamiątkowego pucharu, co w imieniu prezydenta miasta uczynił wiceprezydent Jerzy Gwiżdż.  

Następnie Bożena Jawor, przewodnicząca rady miasta, wręczyła najwyższe odznaczenie - Tarczę Herbową "Zasłużony dla miasta Nowego Sącza" zawodnikom Sandecji, w imieniu których nagrodę odebrał prezes Andrzej Danek.

Po tych wszystkich atrakcjach nadszedł wreszcie moment, na który czekali wszyscy kibice. Na scenę weszli piłkarze Sandecji, którzy świętują awans do Ekstraklasy. Na telebimie wyświetlały się zdjęcia poszczególnych piłkarzy, a tłum głośno wykrzykiwał imię i nazwisko zawodnika. W takiej oto scenerii piłkarze wchodzili pojedynczo na scenę, dopingowani okrzykami i oklaskami kibiców.

- Dziękuję drużynie za miniony sezon. Dziękuję kibicom, że byliście z nami na dobre i na złe - mówił Dawid Szufryn, kapitan MKS Sandecja. - Liczymy na waszą obecność podczas naszych meczów w Niecieczy. Mam nadzieję, że tamtejszy stadion będzie zapełniony do ostatniego miejsca naszymi kibicami i będziemy stanowić nową twierdzę, nie w pierwszej lidze, ale w Ekstraklasie.

Impreza zakończyła się pokazem sztucznych ogni na cześć piłkarzy Sandecji. Feta sądeckiego klubu zapoczątkowała szereg imprez, które w ramach imienin Nowego Sącza, przygotował urząd miasta.

Zobacz także: Będzie wielka impreza na sądeckim rynku. Imieniny miasta i 5 lipca feta Sandecji

RG ([email protected]), Fot. RG, Film KS

Sandecja z kibicami świętowała wejście do Ekstraklasy na sądeckim rynku
Na sądeckim rynku odbyła się uroczysta feta z okazji wejścia Sandecji do Ekstraklasy. Na scenie zaprezentowała się cała drużyna piłkarska, który w najbliższym sezonie powalczy o punkty w Ekstraklasie. Pomimo deszczowej pogody, wierni kibice nie zawiedli i na rynku świętowali sukces razem ze swoją drużyną.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe