Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
14/04/2022 - 14:30

To się znowu dzieje w innym punkcie miasta. Oburzenie nie dziwi [ZDJĘCIA]

Po raz kolejny zostaliśmy poinformowani o nielegalnym „wysypisku śmieci”. Tym razem na ul. Łącznik. Odpadów na poboczu jest tutaj rzeczywiście dużo i rzucają się w oczy już z daleka. Nie wygląda to dobrze.

Sądeczanie regularnie zgłaszają nam, że w kolejnych punktach miasta zrobiło się wysypisko śmieci. Niedawno pisaliśmy o takim przypadku na ul. 29 listopada. Z podobną sytuacją mamy do czynienia również na ul. Poniatowskiego czy na brzegu Kamienicy.

Tym razem czytelnik poinformował nas, że bardzo dużo śmieci jest także przy ul. Łącznik. Jak mówił często jeździ tą drogą i taki widok nie jest niczym przyjemnym. Był oburzony, że to teren tak mocno zanieczyszczony.

Udaliśmy się więc na miejsce żeby to sprawdzić. Rzeczywiście, na poboczu odpadów jest bardzo dużo. Zalegają na trawie, drzewach i krzewach, które tam rosną. Są butelki, papiery, plastiki, opakowania po jedzeniu, reklamówki, wiaderka, a nawet… opony samochodowe. Nie wygląda to najlepiej.

Niestety, miejsc z których zrobiły się wysypiska śmieci jest coraz więcej. A wszystko mimo apelów, by nie zanieczyszczać środowiska… ([email protected], fot.: MP)

Śmieci przy ul. Łącznik
Po raz kolejny zostaliśmy poinformowani o nielegalnym „wysypisku śmieci”. Tym razem na ul. Łącznik. Odpadów na poboczu jest tutaj bardzo dużo.


Dziękujemy za przesłanie błędu