Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
24/03/2017 - 11:15

SIMS, czyli co piszczy w trawie w Kamionce Wielkiej?

Gmina Kamionka Wielka jako kolejna w naszym regionie wprowadza SISMS, czyli bezpłatny system powiadamiania sms. Co zyskają na tym mieszkańcy?

- Będziemy mieszkańców informować o zbliżających się imprezach, o terminach zbiórki odpadów wielkogabarytowych, przekazywać informacje z zarządzania kryzysowego, czyli o wszelkich zagrożeniach. Chcemy też informować o utrudnieniach w ruchu i na pewno bardzo się to przyda przy przebudowie drogi powiatowej i podczas remontu mostu w Królowej – wylicza Dawid Janik z Urzędu Gminy.

Zobacz też: Kamionka Wielka: Ruszyło osuwisko. Zabierze drogę a potem domy? [FILM]

Link do strony rejestracyjnej podany jest na stronie internetowej gminy. Informacje będą trafiać do mieszkańców bezpłatnie, ale za rejestrację numeru trzeba zapłacić, bo do weryfikacji systemu potrzebny jest kod, który otrzymamy esemesem.

Mieszkańcy przy rejestracji mogą zadecydować, czy chcą otrzymywać informacje z pojedynczych miejscowości (na liście: Bogusza, Kamionka Mała, Jamnica, Królowa Polska, Królowa Górna, Mszalnica, Mystków, Kamionka Wielka) lub ze wszystkich wybranych.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu