Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
12/08/2023 - 15:25

Stary Sącz: będą objazdy przez aż 3 dni. Robią remont powiatówki

Drogowcy robią remont powiatówki Stary Sącz - Przysietnica – Barcice i już dziś zapowiadają trzy dni objazdów w Moszczenicy Niżnej i Moszczenicy Wyżnej.

Prace – drogowcy będą kłaść nową nawierzchnię – prowadzone będą aż przez trzy dni od środy do piątku, czyli od 16 do 18 sierpnia i to niemal przez cały dzień, bo w godzinach od 8 aż do godziny 19.

W związku z tym droga powiatowa Stary Sącz - Przysietnica – Barcice będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od Szkoły Podstawowej  w Moszczenica Niżnej aż do granicy miejscowości Moszczenica Wyżna/Przysietnica. 

Łabowa będzie miała już drugi nowy most w tym roku. Zobacz gdzie

Objazd zamkniętego odcinka drogą powiatową Stary Sącz – Przysietnica – Barcice, Stary Sącz: ul. Sobieskiego, ul. Węgierska i drogą krajową nr 87.

A my przypomnijmy, że to niejako kontynuacja prac z pierwszego etapu modernizacji tej drogi, który obejmował przebudowę ulicy Partyzantów do rogatek Starego Sącza. Teraz remontowany jest kolejny kilometr a dzięki współpracy powiatu z gminą Moszczenica Niżna dostanie aż 500 metrów nowego chodnika od strony granicy ze Starym Sączem. A co z budową mostu na potoku Przysietnickim? Szczegóły już niebawem. ([email protected] Fot.: PZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu