Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
21/08/2019 - 15:25

Stary Sącz: uwaga! Zmiana organizacji ruchu. Kiedy i gdzie?

Już w najbliższy weekend (24, 25 sierpień) w Starym Sączu odbędzie się Starosądecki Jarmark Rzemiosła, tym samym zmieni się organizacja ruchu w Rynku oraz jego okolicy.

Z ruchu samochodowego wyłączone zostaną całkowicie: zachodnia i południowa część Rynku, jego płyta oraz ulica Kazimierza Wielkiego. Obowiązywać tu będzie też całkowity zakaz zatrzymywania się pod rygorem odholowania auta na koszt właściciela.

Zobacz też: Stary Sącz: którzy radni chcą rezolucji w sprawie ideologii gender i LGBT?

Zakaz ten nie będzie obowiązywał jedynie pojazdów technicznych, służb ratunkowych, porządkowych oraz aut dostawczych. Czas obowiązywania ograniczeń? Sobota i niedziela w godzinach 8. -22.

- Jarmark odbędzie się już po raz jedenasty a gościć będziemy 140 wystawców z całej Polski oraz Węgier, Ukrainy i Słowacji – zachęca do odwiedzenia Starego Sącza zastępca burmistrza Kazimierz Gizicki.
Będzie można posmakować regionalnych przysmaków, posłuchać ludowej muzyki. A w sobotę wieczorem pobawić się już przy nowocześniejszych brzmieniach zespołów POISONS i LIBER&InoRos. W niedzielę o 18 zagrają za to znani i lubiani GÓROLSI.
Warto dodać, że Starosądecki Jarmark Rzemiosła to jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce i jedna z największych.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum UM w SSDziękujemy za przesłanie błędu