Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
21/10/2019 - 15:20

Stary Sącz: zamykają część ulicy Piłsudskiego. Objazdy do odwołania

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Stary Sącz i kierowców – już 23 października zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ulicy Piłsudskiego i aż do odwołania obowiązywać będą objazdy. Dlaczego?

Wyłączony z ruchu już od rana 23 października, czyli od najbliższej środy będzie odcinek ulicy Piłsudskiego od  Powstańców Chochołowskich do ul. Podegrodzkiej. Do kiedy? Na razie starosądeccy samorządowcy informują krótko: do odwołania. Objazd poprowadzony będzie obwodnicą Starego Sącza. Końcowy przystanek linii autobusowej 24 będzie do tego czasu funkcjonował na ul. Powstańców Chochołowskich - przystanek przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zobacz też: Stary Sącz: jest już asfalt, ale jeździć nie wolno. Dlaczego?

Skąd te komplikacje? Tu Was pewnie nie zaskoczymy – realizowany będzie kolejny etap rozbudowy sieci kanalizacyjnej w gminie, budowane będą przyłącza a dodatkowo powstanie na tym odcinku kanał burzowy.

- O zamknięciach kolejnych odcinków ul. Piłsudskiego (po wykonaniu prac na odcinku od ul. Powstańców Chochołowskich do ul. Podegrodzkiej) i objazdach będziemy informować na bieżąco – zastrzegają w komunikacie władze gminy.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne Google Street ViewDziękujemy za przesłanie błędu