Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 marca. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
28/01/2023 - 17:10

Stary Sącz znów zagra dla WOŚP! Sprawdź co i gdzie będzie się działo

Tradycyjnie, jak co roku, finał Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy odbędzie się w Starym Sączu w Kinie Sokół. Start o godzinie 15.

Oczywiście uprawnionych wolontariuszy jak zwykle będzie można spotkać już od samego rana w najróżniejszych miejscach gminy Stary Sącz. Ale zasadnicza impreza rozpoczyna się o godzinie 15. Odbędzie się jak co roku w Kinie Sokół w Starym Sączu. Na scenie wystąpią: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Brzeźnioki", Zespół Muzyczny Cfani, Powiatowy Młodzieżowy, Dom Kultury w Starym Sączu i Zespół Muzyczny Power Music. Odbędzie się też recital skrzypcowy Anny Sokołowskiej.

Zobacz też: Kopalnia w Barcicach chce przedłużyć koncesję na wydobycie. Mieszkańcy mają głos

W trakcie koncertu odbędą się licytacje, w których tradycyjnie zdobyć będzie można od słodkości przez gadżety związane z popularnymi aktorami przez nich podpisane oraz vouchery. A wszystko to dzięki niezawodnym sponsorom, czyli przedsiębiorcom i firmom od lat współpracującym ze sztabem WOŚP w Starym Sączu.

A już o godzinie 20 na płycie starosądeckiego rynku Światełko do Nieba! Szczegóły na plakacie. ([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info CKiS)Dziękujemy za przesłanie błędu