Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
02/12/2020 - 10:50

Stracili cały dobytek. Rodzina z małym dzieckiem została bez dachu nad głową

W jednej chwili stracili wszystko. Ogień strawił budynki gospodarcze, trzy samochody i poddasze domu, które niedawno zostało wyremontowane. Rodzina z dwumiesięcznym dzieckiem pozostała bez dachu nad głową.

1 grudnia z pewnością już na zawsze pozostanie w pamięci jednej z rodzin mieszkających w Klimkówce koło Gorlic. To właśnie w tym dniu około godziny piętnastej wybuchł pożar. - Osoba wzywająca pomoc powiadomiła nas, że w Klimkówce płonie garaż – wyjaśnia oficer dyżurny gorlickiej straży pożarnej.

Zobacz też Stracili dach nad głową, ale ludzie ruszyli im z pomocą. Tacy sąsiedzi to skarb!

Pod wskazany adres natychmiast ruszyły straże pożarne z Gorlic i pobliskich jednostek. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ogień z płonącego garażu przeniósł się także na dom i budynek gospodarczy.

Czterdziestu czterech strażaków przez wiele godzin walczyło z żywiołem. Niestety, straty są ogromne. Spłonęły budynki gospodarcze, trzy samochody oraz poddasze domu. Straty oszacowano na kilkaset tysięcy złotych.

Zobacz też Zatrzymał się przed pasami i wtedy doszło do nieszczęścia. Zobaczcie sami [FILM]

Jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o przyczynach tego zdarzenia. Został powołany biegły, który wskaże przyczynę pożaru. W domu mieszkała rodzina z małym, dwumiesięcznym dzieckiem. Na szczęście nikt wskutek pożaru nie został ranny.

- Góra domu nadaje się do rozbiórki, a całość do generalnego remontu. Właściciele dopiero co skończyli remont poddasza, gdyż ostatnio powiększyła im się rodzina. Dach nad głową straciło małżeństwo z dwumiesięcznym dzieckiem -  informują sąsiedzi pogorzelców.

([email protected] Fot. OSP Uście Gorlickie, OSP Łosie)

Stracili cały dobytek. Rodzina z małym dzieckiem pozostała bez dachu nad głową
W jednej chwili stracili wszystko. Ogień strawił budynki gospodarcze, trzy samochody i poddasze domu, które niedawno zostało wyremontowane. Rodzina z małym dwumiesięcznym dzieckiem pozostała bez dachu nad głową.


Dziękujemy za przesłanie błędu