Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
03/09/2017 - 10:20

Sypie się sądecki bruk pod bacznym okiem ratusza

Pod latarnią najciemniej? Tuż pod okiem prezydenta Nowego Sącza i jego dwóch zastępców sypie się miejski bruk. -Od wielu miesięcy mieszkańcy alarmują o luźnej kostce w kilku miejscach, jednak sypiący się rynek nie jest zauważany przez ratusz - utyskuje internauta.

Nowy Sącz Rynek, spokojnie jadący samochód. Nagle huk i uderzenie o podwozie. Samochód podskoczył, kierowca w szoku. Za chwile sytuacja kilka razy się powtarza, dodatkowo pęknięta opona syk powietrza. Czy kierowca na coś nietypowego najechał?   - Nie to tylko Rynek. Rynek który się sypie - tak jazdę samochodem w samym centrum miasta opisuje internauta.

Czytaj też W Pasażu Wokulskiego cuchnie jak w wychodku. Mieszkańcy mają dość

Mieszkaniec Nowego Sącza skarży się na indolencję władz miasta.

- Od wielu miesięcy mieszkańcy alarmują o luźnej kostce w kilku miejscach, jednak sypiący się rynek nie jest zauważany przez ratusz. Hmm, może trzeba powołać kolejną spółkę miejską "Sądecki Rynek". Hmm, czy w Nowym Sączu nie ma służb, które zagwarantują minimum działania? - ironizuje autor wpisu na Facebooku.

Czytaj też Skuteczna interwencja! Chodnik na Asnyka już naprawiony

- Nowy Sącz ma prezydenta, wiceprezydentów, spółki miejski, pełnomocników, na przykład  pełnomocnika prezydenta miasta ds. inwestycyjnych, radnych. Ogólnie strasznie dużo ludzi jednak strasznie mało realnej pracy - konkluduje mieszkaniec miasta.

(ami), fot, FacebookDziękujemy za przesłanie błędu