Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
31/05/2020 - 21:00

Taka była niedziela w Muszynie. Ulewny deszcz, wiatr i połamane gałęzie

W niedzielę 31 maja, kilka minut po godzinie 13, silny wiatr połamał gałęzie drzew, które zablokowały drogę wojewódzką 971 u wylotu z Muszyny. W górach trudne warunki atmosferyczne panują od kilku dni.


Pogoda w ostatnim tygodniu maja nie rozpieszcza. Na terenie sąsiednich gmin Muszyna i Krynica panują bardzo trudne warunki atmosferyczne. Jest zimno, od kilku dni intensywne opady deszczu i porywisty wiatr nie sprzyjają kierowcom. Silne porywy wiatru łamią gałęzie, które blokują drogi i uszkadzają pojazdy. 


W niedzielę, 31 maja drogę wojewódzką nr. 971 u wylotu z Muszyny zablokowały, uszkodzone przez porywisty wiatr spadające gałęzie. Na miejsce zdarzenia wezwano strażaków OSP Muszyna, którzy uprzątnęli przeszkody, aby kierowcy mogli bezpiecznie przejechać.

Intensywne opady deszczu i silny wiatr nadal się utrzymują, zagrażając kierującym pojazdami. Nawierzchnia na drogach jest bardzo mokra i śliska, dlatego kierowcy noga z gazu!

(MK) fot. aut.

Muszyna:ulewny deszcz, wiatr i połamane gałęzie. Trudne warunki na drogach
W niedzielę, 31 maja kilka minut po godzinie 13., silny wiatr połamał gałęzie drzew, które zablokowały drogę wojewódzką 971, u wylotu z Muszyny.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)