Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
08/01/2023 - 16:50

Taka tragedia... Nie żyje radny. Miał tylko trzydzieści sześć lat

Ta tragiczna wiadomość lotem błyskawicy obiegła lokalnych samorządowców. Nie żyje radny gminy Limanowa Sylwester Hasior. Miał tylko trzydzieści sześć lat. Od ponad dwóch tygodni leżał w szpitalu. Został ciężko poparzony, kiedy w kotłowni jego domu wybuchł pożar. Przegrał ze śmiercią.

Ta tragedia zdarzyła się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. W kotłowni z piecem do centralnego ogrzewania wybuchł pożar. Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, Sylwester  Hasior był przytomny, ale został bardzo ciężko poparzony.

Od ponad dwóch tygodni leżał w szpitalu. Mimo wysiłku lekarzy, nie przeżył. O jego śmierci poinformowały władze gminy. Sylwester  Hasior był radnym z Wysokiego.  

Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze kondolencje - czytamy na internetowej stronie gminy Limanowa.

Uchodził za niezwykle pracowitego i skutecznego samorządowca. Gdybym miał znaleźć w naszej gminie najlepszego radnego, byłby to właśnie Sylwek -  mówi w rozmowie z serwisem limanowa.in Daniel Łącki. 

Sylwester Hasior był także strażakiem ochotniczej jednostki w Wysokiem. Jego koledzy zamieścili wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

Z wielkim bólem zawiadamiamy o odejściu do domu Pana druha Sylwestra Hasiora. dziękujemy za zaangażowanie w rozwój naszej jednostki .

Do zobaczenia Sylwku – napisali na Facebooku. ([email protected]) fot. Facebook

.


Dziękujemy za przesłanie błędu