Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
27/08/2017 - 21:20

Tegoroczne kino plenerowe już za nami. Piknik znów się udał!

Kolejna edycja pikniku, który po raz drugi odbył się na osiedlu Wojska Polskiego, ponownie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Dobrej zabawy nie brakowało, przygotowano sporo atrakcji, a pogoda nie zepsuła wydarzenia zwieńczonego kinem plenerowym.

- Zabawę rozpoczęliśmy punktualnie już o godzinie 17:00. Otwarcie pikniku zawierało sporo atrakcji. Stoisko z przepysznym poczęstunkiem, namioty zawierające atrakcje dla dzieci, masa konkursów z nagrodami. Ponadto wata cukrowa, balony, bardzo sympatyczny klimat. Naprawdę wszyscy, którzy pojawili się, wyszli zadowoleni - powiedziała nam Weronika Herbich z grupy "Młodzi Aktywni Sądeczanie", która była współorganizatorem tego przedsięwzięcia.

- Godzinę po rozpoczęciu naszego pikniku dla mieszkańców, czyli około 18:00 nastąpiło wielkie otwarcie zabawy w rytmach największych przebojów z lat 50, 60 i 70-tych. Po zakończeniu tej artystycznej części należało wygodnie się rozsiąść na leżakach i zająć oglądaniem projekcji filmu "Iluzja" - dodała Gabriela Prusak, przedstawicielka stowarzyszenia.

- Już po raz drugi z rzędu udało nam się zorganizować piknik oraz kino plenerowe. Pogoda na szczęście nam dopisała, więc kilkumiesięczne zaangażowanie wielu osób, nie poszły na marne. Bawiliśmy się na terenie obiektów Szkoły Podstawowej numer 21, na sądeckim osiedlu Wojska Polskiego. Był to piknik dla mieszkańców nie tylko tej dzielnicy, ale również całego naszego miasta. Bardzo cieszę się, że pojawiło się tak wiele osób, imprezę można uznać więc, za w pełni udaną  - podsumował nam Kamil Olesiak ze "Stowarzyszenia Orion", współorganizatora wydarzenia.

Michał Śmierciak ([email protected]). Film: Łukasz Pałac. Fot. MŚ
 

Piknik wraz z kinem plenerowym na osiedlu Wojska Polskiego
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 21 obył się piknik, zwieńczony pokazem filmu "Iluzja".


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)