Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
14/10/2020 - 12:15

Ten wrak to jakiś challenge dla dzieci? Alarmujący sygnał z sądeckiego osiedla

Osiedle Barskie w Nowym Sączu. Czytelnik poprosił nas o interwencję w sprawie wraku auta, który stoi od dłuższego czasu na parkingu niedaleko zbiegu ulic Barskiej i Sucharskiego. Mężczyznę martwi to, że wrakiem zaczęły się interesować dzieci.

Ten wrak to jakiś challenge dla dzieci? Alarmujący sygnał z sądeckiego osiedla

Wspomniane auto jest rzeczywiście w opłakanym stanie. Wokół renault leżą części karoserii. W środku jest rozbite szkło a co najgorsze do samochodu można bez problemu wejść. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jaka to pokusa dla dzieciaków. A tym bardziej nie trzeba obrazować, czym się zabawa we wnętrzu pojazdu może skończyć.

Zobacz też: Cicha wojna o miejsce parkingowe. Sądeckie osiedle ma ubaw po pachy

Ten wrak to jakiś challenge dla dzieci? Alarmujący sygnał z sądeckiego osiedla

Auto nie ma tablic rejestracyjnych, ale za to jest naklejka z czytelną rejestracją. Informację natychmiast przekazaliśmy do komendanta Stary Miejskiej Ryszarda Wasiluka, który jeszcze dziś skieruje we wskazane miejsce patrol, by ocenił sytuację a dalej namierzył właściciela. Wasiluk nie miał żadnych wątpliwości, że pojazd rzeczywiście stanowi zagrożenie.

Aktualizacja. Strażnicy dotarli do właścicielki auta i okazało się, że pojazd stoi w tym miejscu nie przez widzimisię, tylko w oczekiwaniu na przedstawiciela formy ubezpieczeniowej, który ma przeprowadzić oględziny i zrobić zdjęcia, bo auto zakwalifikowane zostało po wypadku do kasacji. Właścicielka, choć sama chciałaby mieć problem z głowy, nie ma żadnego wpływu na termin pojawienia się agenta. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu