Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
30/07/2021 - 15:45

Top 10 najczęściej wypożyczanych książek w Sądeckiej Bibliotece Publicznej

Letnia kanikuła w pełni. W tym roku ta pora roku jest wyjątkowo łaskawa. Na wysokie temperatury nie możemy narzekać. Ci, którzy kochają książki i lubią czytać nie wyobrażają sobie – również letniego wypoczynku - bez tego niepowtarzalnego szelestu przewracanych stron. Poniżej zamieszczamy Top 10 najczęściej wypożyczanych w czerwcu książek w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. J. Szujskiego w Nowym Sączu.

Ranking najpopularniejszych książek wypożyczanych w czerwcu w Sądeckiej Bibliotece Publicznej jest efektem zainteresowania nimi czytelników. Są wśród nich powieści, książki obyczajowe, kryminały, thrillery psychologiczne, poradniki i sagi historyczne.

Kończy się już kolejny miesiąc. Zobaczymy, jakie tytuły zostaną ujęte w lipcowym rankingu?

Bibliotekarze Sądeckiej Biblioteki Publicznej zapraszają po te, jak i inne tytuły zapewniając, że na każdego czeka książka, która pochłonie i wciągnie do ostatnich stron. Przypominają również o dostępnych kodach Legimi, zachęcając do czytania również tych, którzy preferują elektroniczne wersje książek.

Miłośnicy książek już powinni rezerwować sobie czas we wrześniu. Dużymi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie czytelnicze - 3. Sądeckie Targi Książki, organizowane przez Fundację Sądecką.

Ta prestiżowa impreza będzie odbywała się w dniach od 10 do 12 września na piwniczańskim Nakle, w Miasteczku Biegacza podczas 12. Festiwalu Biegowego.

Tego wyjątkowego wydarzenia czytelniczego nie mogą przegapić wystawcy, księgarze i wszyscy ci, którzy, właśnie uwielbiają czytać książki.

Poniżej zamieszczamy ranking 10. najpopularniejszych książek wypożyczanych w czerwcu w Sądeckiej Bibliotece Publicznej.

Czytaj na następnej stronie TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu