Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
02/01/2024 - 15:15

TOP 2023 „Sądeczanina”. Ile razy zdawał egzamin na prawo jazdy rekordzista sądeckiego MORD? No, no...

W Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu codzienne egzaminowanych jest wielu kursantów zdających na prawo jazdy różnych kategorii. Są tacy, którzy zdają egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem, ale są też i tacy, którzy podchodzili do niego już kilka razy. Nowosądecki ośrodek ma również swoich rekordzistów. O tym właśnie traktował jeden z najchętniej czytanych tekstów "Sądeczanina" w 2023 roku.

Czytaj także: Koniec noclegowni dla bezdomnych w Nowym Sączu. Została zlikwidowana

Czytelnicy „Sądeczanina” w minionym 2023 roku mogli czytać w serwisie różnorodne informacje, ale artykuł o rekordzistach, którzy podchodzili w nowosądeckim ośrodku nie raz, nie dwa, nie trzy do egzaminu i to z nie takim skutkiem jakby chcieli, był jednym z najczęściej wyświetlanych w minionym roku. O tym pisaliśmy - TUTAJ

- Jeśli chodzi o egzamin teoretyczny to rekordzista podchodził do egzaminu na prawo jazdy kategorii B (najbardziej popularna) 68 razy – mówił „Sądeczaninowi” w marcu ubiegłego roku Marek Pławiak, dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. – Tutaj wchodzi w grę okres od kwietnia 2017 do grudnia 2018 roku. Tyle razy zdawał kursant - mężczyzna.

Natomiast jeśli chodzi o egzamin praktyczny, czyli jazdę w terenie to rekordzista – kandydat (też mężczyzna) podchodził do tego egzaminu trzydzieści pięć razy w okresie od stycznia 2018 do listopada 2022. I, niestety, dotąd go nie zdał.

Czytaj także: Pierwsze dziecko w Nowym Sączu w 2024 roku przyszło na świat przy kanonadzie fajerwerków

Ile lat miała najstarsza osoba, która zdawała egzamin na prawo jazdy?

Najstarszą osobą, która zdawała egzamin na prawo jazdy okazał się kursant, który podchodził do tego egzaminu mając 78 lat.

[email protected], fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu