Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
19/07/2020 - 09:20

Tragedia w gminie Korzenna. W potoku znaleziono zwłoki mężczyzny

Jak zginął mężczyzna, którego ciało zostało znaleziono w potoku w Niecwi? Jak na razie to pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Wiadomo jedynie tyle, że śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Tragicznie rozpoczęła się niedziela na Sądecczyźnie. Dzisiaj rano mieszkanka gminy Korzenna, która jechała do kościoła, zauważyła ciało mężczyzny, które znajdowało się w małym potoku przepływającym przez Niecew. Kobieta natychmiast zaalarmowała wszystkie służby, które już po chwili zjawiły się na miejscu. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył.

Zobacz też Z ostatniej chwili: mężczyzna skoczył z mostu w Nowym Sączu

Jak poinformował naszą redakcję sierż. sztab. Bartosz Izdebski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, mężczyzna miał około 50 lat. Był bezdomny, ale często przebywał w pobliżu miejsca, w którym znaleziono jego ciało. Był dobrze znany lokalnym policjantom.  

Funkcjonariusze zabezpieczyli niezbędne dowody i będą prowadzić w tej sprawie śledztwo. W najbliższych dniach prawdopodobnie zostanie wykonana sekcja zwłok, która da odpowiedź na pytanie, jak zginął 50-latek. Śledczy nie znaleźli na jego ciele żadnych obrażeń, dlatego wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu