Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
22/09/2017 - 15:25

Tragedia w Trzycierzu. Kobieta utonęła w studni

Ratownicy pośpieszyli na pomoc kobiecie, która wpadła do studni. Niestety, gdy druhowie wyciągnęli ją spod powierzchni wody, już nie żyła.

We czwartek (21 września) około godz.15 służby ratownicze zostały wezwane do Trzycierza w gminie Korzenna. Z powodu trudnych warunków pogodowych i złej drogi ratownicy nie byli w stanie dojechać samochodami, dlatego musieli pokonać część drogi pieszo.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta wpadła do przydomowej studni. Druhowie z OSP bardzo szybko wyciągnęli ją spod powierzchni wody. Niestety, nie udało się jej uratować.

- Na miejscu pracowali policjanci z Korzennej, którzy przesłuchali osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia oraz technik kryminalistyki z sądeckiej policji, który  zabezpieczył miejsce zdarzenia i ciało kobiety. Decyzją prokuratora zostanie ono przekazane do badań sekcyjnych - informuje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy KM Policji w Nowym Sączu.

Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 59-letniej kobiety przyczyniły się inne osoby, jednak przyczyny i okoliczności jej śmierci wyjaśni badanie sekcyjne i prowadzone przez policjantów postępowanie.

W działaniach brali udział strażacy z jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, OSP Korzenna i OSP Korzenna Centrum; także pogotowie i policja.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)