Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
21/05/2024 - 15:50

Tragedia w Zagórzanach koło Gorlic. Matka 4-letniej dziewczynki usłyszy zarzut zabójstwa

Prokuratura Rejonowa w Gorlicach ustala przyczyny i okoliczności tragedii, która wydarzyła się w Zagórzach - małej wiosce położonej koło Gorlic. Śledczy prowadzą śledztwo pod kątem zabójstwa i właśnie taki zarzut chcą postawić 40-letniej matce. Kobieta cały czas przebywa w szpitalu. Pilnują jej policjanci.


Dramat rozegrał się w poniedziałkowe popołudnie około godziny trzynastej trzydzieści. Właśnie wtedy do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwoniła osoba, która poinformowała, że znalazła w jednym z domów w Zagórzanach dwie osoby, które potrzebują pomocy. 

Pod wskazany adres natychmiast ruszyły liczne służby ratunkowe. Po dotarciu na miejsce, strażacy wyważyli drzwi i weszli do budynku, w którym znajdowała się 40-letnia kobieta i jej 4-letnia córka. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym osobom. 40-latka karetką pogotowia ratunkowego została przetransportowana do gorlickiego szpitala. Po 4-letnią dziewczynkę przyleciał śmigłowiec ratunkowy. Niestety, mimo starań medyków, jej życia nie udało się uratować. 

Zobacz też Czy to było morderstwo? Nie żyje 4-letnia dziewczynka, jej matka jest ranna

Prokuratura Rejonowa w Gorlicach wszczęła śledztwo pod kątem zabójstwa. Taki właśnie zarzut śledczy chcą przedstawić matce zmarłej dziewczynki. Kobieta cały czas przebywa w szpitalu. Pilnują jej policjanci.

Jak na razie nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się w domu w Zagórzanach. Prawdopodobnie w dniu jutrzejszym zostanie przeprowadzona sekcja zwłok zmarłej dziewczynki. ([email protected] Fot. Ilustracyjna JM )Dziękujemy za przesłanie błędu