Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
20/11/2023 - 12:50

Tragiczne odkrycie w Nowym Sączu. Znaleźli go martwego. Nikt nie wie, co się stało

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu ustala przyczyny tragedii, która kilka dni temu wydarzyła się w Nowym Sączu. W jednym z niezamieszkałych budynków przy ulicy Kusocińskiego znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Śledczym udało się już ustalić jego wiek i tożsamość. Jak się okazało, mężczyzna był bezdomny.

Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione 16 listopada, w godzinach porannych, w jednym z budynków przy ulicy Kusocińskiego w Nowym Sączu. Śledczy wstępnie wykluczyli, by ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci, jednak kluczowe w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w dniu jutrzejszym. 

Zobacz też Tragedia w Nowym Sączu. Gdy go znaleźli, już nie żył

Śledczym udało się ustalić tożsamość nieszczęśnika. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna był bezdomny. 

- Udało się ustalić tożsamość tej osoby. Jest to 46-letni mężczyzna, który nie miał stałego miejsca zameldowania - powiedział w rozmowie z naszym portalem prokurator Jakub Nalepa, pełniący obowiązki zastępcy Prokuratora Rejonowego w Nowym Sączu. 


Okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny są wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. ilustracyjna KMP Nowy Sącz / RG)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu