Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
27/11/2018 - 14:30

Tym razem "czarny wtorek". Posadę stracili kolejni dyrektorzy wydziałów

Dzisiaj w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu dalszy ciąg roszad kadrowych, zapowiadanych przez prezydenta miasta. Trwa karuzela zwolnień i przesunięć na inne stanowiska.

W „czarny piątek” posadę straciło kilku dyrektorów wydziałów: Gospodarki Komunalnej, a także Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji, Wydziału Zdrowia, jak również dyrektor Sądeckiego Urzędu Pracy oraz komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu.

Dzisiaj, jak dowiedział się nieoficjalnie portal „Sądeczanin.info” stracił stanowisko dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Mirosław Trzupek.  Szef wydziału, jak wiemy nieoficjalnie pożegnał się już ze swoimi pracownikami.

- Tak potwierdzam, że dzisiaj rano dostałem wypowiedzenie z pracy z rąk pierwszego wiceprezydenta miasta – powiedział portalowi Sądeczanin.info Mirosław Trzupek, dotychczasowy dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa. – Czy się tego spodziewałem? Przyznam, że jestem zaskoczony. No, cóż. Wszystko jest jeszcze bardzo świeże. Jestem z zawodu architektem. Wcześniej prowadziłem swoje biuro projektowe, więc wrócę do swojego zawodu.

Dzisiaj władze miasta pożegnały się też z Małgorzatą Grybel, szefową Kancelarii prezydenta miasta oraz Markiem Nieciem, dyrektorem Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności. Zwolniona została również Alina Marek, dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych. 

Wręczenie wypowiedzeń dla dyrektorów Mirosława Trzupka, Marka Niecia, Aliny Marek oraz szefowej Kancelarii prezydenta potwierdziła „Sądeczaninowi.info” Agnieszka Łobodzińska – Obrzut, asystentka prezydenta Ludomira Handzla.

Czy szykują się jeszcze dzisiaj jakieś zwolnienia? - zapytaliśmy panią asystentkę. - Proszę jutro o telefon - odparła.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. arch sądeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu