Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
31/03/2024 - 15:25

Utrudnienia na dwóch powiatówkach. Szykujcie się na objazdy

Uwaga kierowcy. Powiatowy Zarząd Dróg zapowiada zamknięcie – od 2 kwietnia – dwóch dróg powiatowych: Łącko – Naszacaowice i oraz Tabaszowa – Witowice Dolne.

W pierwszym przypadku już 2 kwietnia o godzinie 10. drogowcy wprowadzą czasową organizację ruchu w miejscowościach Olszanka i Naszacowice w gminie Podegrodziu. Utrudnienia obejmą liczący sobie prawie 2 km odcinek do skrzyżowania z drogą wojewódzką. 

Zobacz, gdzie tym razem wyłączą prąd na Sądecczyźnie

- Ruch na tym odcinku może odbywać się wahadłowo oraz mogą występować okresowe zamknięcia drogi – czytamy w oficjalnym komunikacie PZD. I co bardzo ważne, taka organizacja ruchu obowiązywać będzie tutaj aż do odwołania.

Tego samego dnia, czyli 2 kwietnia we wtorek rozpocznie się też prace przy modernizacji drogi Tabaszowa - Witowice Dolne w miejscowości Tabaszowa. Tu około 600 metrów drogi do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1559 K Tęgoborze - Tabaszowa - Tęgoborze Just do lasu będzie zamykane codziennie w godz. od 7. do 19. ([email protected] Fot.: PZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu