Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
20/07/2017 - 16:20

Uwaga, awaria wodociągu w Tropiu!

Zarząd Spółki z o.o. „Dunajec" informuje, że w dniu 20.07.2017r wystąpiła awaria wodociągu w miejscowości Tropie. W wyniku awarii nastąpiła przerwa w dostawie wody. Wykonano płukanie i dezynfekcję sieci wodociągowej.

- Bardzo prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż takie sytuacje są nieodłącznie związane z eksploatacją sieci wodociągowej i nie są powodem do niepokoju - zapewnia zarząd spółki w przesłanym do "Sądeczanina" oświadczeniu.

- W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, Zarząd Spółki zwraca się z prośbą do mieszkańców Tropia i innych okolicznych miejscowości aby w pierwszej kolejności zgłaszać zauważone awarie (objawiające się często brakiem wody lub jej zmętnieniem) bezpośrednio do pracowników Spółki Dunajec, gdyż usuwanie awarii, płukanie sieci wodociągowej i jej dezynfekcja, płukanie zbiorników sieciowych, czyszczenie ujęć wody i ich dezynfekcja należą do podstawowych działań eksploatacyjnych Spółki. '

Dodatkowo Zarząd informuje, że na bieżąco wykonywane są badania monitoringowe pod kątem parametrów jakościowych wody zarówno pod względem fizyczno-chemicznym jak i bakteriologicznym. Badania każdorazowo spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia i publikowane są na stronie internetowej Spółki.

- Liczymy na dobrą współprace mieszkańców z pracownikami Spółki, która zaowocuje każdorazowo sukcesem w szybkim i efektywnym usuwaniu awarii. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)