Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
28/01/2020 - 09:15

Uwaga! Znów objazdy w Świniarsku, bo ciągle budują sieć kanalizacyjną

Świętą wręcz cierpliwość muszą mieć mieszkańcy Świniarska w gminie Chełmiec. Nowa kanalizacja w sołectwie miała być gotowa w maju 2019 roku, a tu styczeń 2020 i końca prac nie widać i od jutra, czyli od środy 29 stycznia znów trzeba nastawić się na kolejne objazdy.

Już kilka miesięcy temu obowiązek informowania mieszkańców na bieżąco o kolejnych utrudnieniach związanych z budową kanalizacji w Świniarsku wziął na siebie radny z tej miejscowości – Jakub Ledniowski. Dziś znowu przyszło mu uprzedzić o utrudnieniach w ruchu związanych z realizacją tej inwestycji.

Zobacz też: Chełmiec: kanalizacja w Świniarsku mocno przeterminowana. Kiedy z nią skończą?

- Nieprzejezdny będzie kilkudziesięciometrowy odcinek drogi „Ulica” – „Młyńczyska” - droga w kierunku stadionu. Jak informuje wykonawca, wyznaczony został objazd drogą od obwodnicy zachodniej w kierunku „Młyńczysk”. Droga, która tamtędy przebiegała została utwardzona – informuje samorządowiec.

Przy czym radny dodaje, że wszelkie informacje o ewentualnych problemach z przejazdem należy przekazywać bezpośrednio do wykonawcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum Jakuba Ledniowskiego i archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu