Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
08/12/2018 - 10:30

Valeria Vazquez z Puerto Rico,Miss Supranational 2018. Polka II wicemiss

24-letnia Valeria Vazquez Latorre z Puerto Rico zdobyła koronę i tytuł Miss Supranational 2018, a także 30 tysięcy dolarów. Jubileuszowa gala konkursu piękności odbyła się w krynickiej hali lodowej MOSIR. Nasz kraj reprezentowała Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015, która została drugą wicemiss. To wysokie miejsce! Tylko kryniczance Katarzynie Krzeszowskiej Miss Polski 2012 roku, cztery lata wcześniej udało się zakwalifikować do TOP 5.

W konkursie Miss Supranational wzięły udział 72 kandydatki, spośród których do ścisłego finału  zakwalifikowały się reprezentantki USA, Portoryko, Indonezji, Polski i Meksyku. Koronę Miss Supranational 2018 otrzymała Portorykanka Valeria Vazquez Latorre. 

Insygnia nowej królowej piękności przekazała Koreanka Jenny Kim, Miss Supranational 2017.

Valeria Vazquez studiuje technologię medyczną na Uniwersytecie Portoryko.  Pracuje również jako modelka,  na wybiegach w Puerto Rico, Nowym Jorku i Dominikanie.

- Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mogę reprezentować mój kraj na tym konkursie. – mówi Valeria Vazquez, Miss Supranational 2018 - Uwielbiam chodzić na plażę, jeździć na wycieczki, lub po prostu spędzać czas ze znajomymi i rodziną. W swoim życiu chcę podróżować po świecie, poznawać nowe kultury, nowych ludzi.

Polka Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015 została II vicemiss.  Pochodząca z Mikołajek  miss  mijający rok spędziła jako modelka za granicą, na kontraktach w Seulu, Barcelonie, Stambule.

W poprzednich latach reprezentowała Polskę w wyborach Miss International w Japonii (2016) i Miss World w Chinach (2017), gdzie znajdowała się w ścisłym gronie  laureatek.
- To dla mnie wielkie wyróżnienie znależć się w tak ścisłym gronie  najpiękniejszych kobiet świata.  Dziękuję za wsparcie mojej mamie, rodzinie i przyjaciołom - powiedziała Magda, dla której Miss Supranational 2018 był ostatnim tego rodzaju konkursem. Odtąd zamierza się skoncentrować na pracy modelki.

Kandydatki zaprezentowały się w strojach narodowych, kąpielowych, dżinsach, kreacji koktajlowej. 

Z okazji dziesięciolecia Miss Supranational najpiękniejsza kobieta świata otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy dolarów!

Pozostałe najpiękniejsze panny świata to:

druga Vicemiss Supranational Magdalena Bieńkowska, MIss Polski 2015

trzecia Vicemiss Supranational - Wilda Octaviana Situngkir, Miss  Indonezji

czwarta Vicemiss Supranational Diana Romero, Miss Meksyku

(MK) fot. aut. 

Valeria Vazquez z Puerto Rico - Miss Supranational 2018
Galeria zdjec z gali Miss Supranational 2018. Zobacz, jak było


Dziękujemy za przesłanie błędu