Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 maja. Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty
25/11/2017 - 21:20

Voice of Poland: Nasz Michał Szczygieł przegrał z najlepszymi. Program wygrała Marta Gałuszewska

Michał Szczygieł w dzisiejszym, finałowym odcinku Voice of Poland wystąpił jako ostatni i jako pierwszy zaśpiewał kawałek „Two Princess” z repertuaru Spin Doctors”. Jury nie szczędziło pochwał. Ostatecznie mieszkaniec Nowej Wsi przegrał z Łukaszem Łyczkowskim i Martą Galuszewską, która ostatecznie wygrała tę edycję programu.

- Rosłeś z tym programem, Masz fantastyczny "filing". To jest początek Michała Szczygła – komentowała Maria Sadowska.

- Co może powiedzieć Szpak o Szczygle? Cudowny jest twój rozwój. Na początku pokazałeś nam jedynie twoje reggae zacięcie a dziś naprawdę zaśpiewałeś – wtórował Michał Szpak.

Jako kolejny finałowy utwór Michał w duecie z Andrzejem Piasecznym zaprezentwał "Da Ya Think I'm Sexy" z repertuaru Roda Stewarta.

Zobacz też: Michał Szczygieł już dzisiaj powalczy w finale The Voice of Poland

Maria Sadowska pytana o opinię skwitowała. – Jak było? Sexy było. Daję 20. Po 10 na każdego. Michał, jesteś dla mnie największą niespodzianką tego programu– śmiała się jurorka.

Później finaliści wykonali razem utwór Mriah Carey „Star” z wchodzącego właśnie do kin filmu o tym samym tytule.

Występ 18-latka z Sądecczyzny przekonał publiczność, bo Michał zakwalifikował się do finałowej trójki obok Łukasza Łyczkowskiego i Marty Gałuszewskiej. Z rywalizacji odpadła Maja Kapłon.

Później nasz krajan zaśpiewał polską kultową już piosenkę „Bóg” T. LOVE. Jego konkurenci też nieszczędzili starań. Łyczkowski porwał wszystkich kawałkiem Czesława Niemena „ Jednego serca” a Marta piosenką Varius Manx  "Zanim zrozumiesz"

Po zakończeniu kolejnego etapu głosowania Michał musiał ustąpić i zejść ze sceny.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES

Michał Szczygieł Voice of Poland 8
Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020