Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
23/03/2019 - 09:30

W Brzeznej zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba trafiła do szpitala

W Brzeznej zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Przez dwie godziny na drodze były utrudnienia w ruchu.

W Brzeznej tuż obok sklepu Biedronka zderzyły się dwa samochody marki Fiat Panda oraz Chrysler Classic. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie (22 marca) około godziny 15.40.

Zobacz też Za nic mają przepisy drogowe. Omal nie doprowadzili do zderzenia czołowego

Z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z Nowego Sącza i Brzeznej oraz policja i pogotowie ratunkowe. Uszkodzone pojazdy znajdowały się na jezdni. Droga była całkowicie zablokowana. Strażacy wyznaczyli objazd przez pobliski parking przy sklepie.

Okazało się, że samochodami podróżowały łącznie trzy osoby. Dwie skarżyły się na ból. Strażacy, a następnie załoga karetki pogotowia udzieliła rannym pomocy medycznej. Jedna osoba została przetransportowana na badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Przez dwie godziny były utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalali, jak doszło do tej kolizji.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz, RG

Kolizja dwóch osobówek w Brzeznej.
W Brzeznej zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Przez dwie godziny na drodze były utrudnienia w ruchu. Fot. PSP Nowy Sącz/ RG


Dziękujemy za przesłanie błędu