Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
05/07/2021 - 13:50

W Gorlicach powstanie podświetlona kładka. Wygląda imponująco! [ZDJĘCIA]

Wkrótce mieszkańcy Gorlic będą mogli przejść się do Parku Miejskiego efektownie podświetloną kładką. Wizualizacje robią duże wrażenie. Kładka będzie mogła przybierać różne odcienie. Zobaczcie sami:

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Stadion Narodowy, Wieża Eiffla czy Burj Khalifa. Wszystkie te budowle są przy różnego rodzaju okazjach podświetlane i przybierają nowe barwy. Niebawem podobnie będzie również w Gorlicach.

Kolorów nabierze tutaj kładka prowadząca do Parku Miejskiego. Niedawno dowiedzieliśmy się jak będzie się prezentować. Wszystko dzięki przesłanym wizualizacjom.

- Iluminacja z założenia ma pozwolić na podświetlenie mostu w dowolnej kompozycji kolorystycznej, zarówno w formie statycznej, jak i animacji – czytamy na stronie Urzędu Miasta w Gorlicach.

Dzięki temu, kładka będzie mienić się różnymi kolorami. To jednak nie wszystko. Przy okazji świąt narodowych, będzie mogła także przybierać barwy bieli i czerwieni. Możliwości będzie zatem bardzo dużo.

Kiedy nasze oczy będą mogły cieszyć się tym niezwykłym widokiem? Zgodnie z założeniami, rozświetloną, kolorową kładką, będzie można udać się do parku już w listopadzie. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: UM Gorlice)

Podświetlona kładka w Gorlicach
Wkrótce w Gorlicach powstanie efektowne podświetlenie kładki prowadzącej do Parku Miejskiego. Wizualizacje wyglądają imponująco!


Dziękujemy za przesłanie błędu