Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
29/07/2021 - 13:00

W Korzennej właśnie rozpoczęła się sesja. Niedługo radni zmienią nazwy dróg

Właśnie rozpoczęła się sesja rady gminy w Korzennej. Radni będą dyskutować nad uchwałami, które już wcześniej zostały im przedstawione do wglądu. Co z tego wyniknie? Czy pojawią się jakieś interpelacje albo wolne wnioski?

Zobacz także: W kulminacyjnym momencie Korzenną ratowało 118 strażaków. Nie byli sami

29. zwyczajna sesja rady gminy Korzenna została zaplanowana na czwartek, 29 lipca. Rozpocznie się o godzinie 13. Radni będą obradować w Domu Kultury w Mogilnie. Po otwarciu sesji i stwierdzeniu ważności spotkania samorządowcy rozpoczną od wysłuchania tego, co ma im do powiedzenia wójt Leszek Skowron w sprawie swojej działalności realizowanej w czasie między sesjami.  

Poza tym jak zwykle poprawki w budżecie, zmiany w wieloletniej prognozie finansowej oraz dyskusja nad przyjęciem nowego regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków. Co ciekawe, samorządowcy uchwalą także projekt zmiany nazw dróg gminnych, których w załączniku do uchwały jest nieco ponad 400. Nie wszystkie zmienią swoje oznaczenia, jednak w większości z nich będzie sporo różnic.

Transmisję sesji jak zwykle można obejrzeć w serwisie sądeczanin.info. Mieszkańcom zainteresowanym przebiegiem sesji, którzy nie mogli wysłuchać dyskusji radnych o godzinie 13, polecamy odsłuchanie nagrania dostępnego w zakładce ”archiwum nagrań”. (k.kos@sadeczanin.info, fot. UG Korzenna)Dziękujemy za przesłanie błędu