Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
08/09/2021 - 10:30

W Łososinie Dolnej nadal można się szczepić. Wszystko dzięki chętnym mieszkańcom

W ostatnią niedzielę sierpnia w Łososinie Dolnej odbyła się wielka akcja szczepień. Pełnoletni mieszkańcy gminy mogli skorzystać i zadbać o swoje zdrowie, a w konsekwencji uzyskać odporność przed groźnym wirusem. W związku z dużym zainteresowaniem gmina podjęła ważną decyzję.

Chętnych do korzystania ze szczepionek w ramach organizowanej przez gminę Łososina Dolna akcji szczepień przy parafiach nie brakowało.

W związku z zainteresowaniem mieszkańców, które przeszło oczekiwania organizatorów akcji, gmina poinformowała o dalszej możliwości zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson w Ośrodku Zdrowia w Łososinie Dolnej. Czytaj też: List czytelnika. Skąd ten huk? W Łososinie Dolnej polują na kaczki?

Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba pamiętać o drugiej dawce szczepionki, a ewentualne złe samopoczucie czy ból ręki w miejscu wkłucia przeżywamy tylko raz. Co zrobić, aby się zaszczepić? Należy pamiętać o wcześniejszych zapisach – bezpośrednio w rejestracji przychodni lub telefonicznie pod numerem 18 444 80 08.

Przypominamy, że szczepione mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie. (k.kos@sadeczanin.info, fot. ilustracyjne, Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu