Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
25/11/2019 - 12:35

Weekend za pół ceny. Piękna pogoda i wielu gości w Krynicy i Muszynie

W Krynicy-Zdroju i Muszynie niezwykle udany dla zwiedzających okazał się koniec tygodnia, 22-24 listopada. Słoneczna pogoda sprzyjała, dlatego z turystycznej oferty „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” skorzystało wiele gości. Muszyńskie Ogrody Sensoryczne czy krynicki Deptak, Park Słotwiński były wypełnione spacerującymi, w tym rodzinami z małymi dziećmi.

W górach trwa piękna jesień. I chociaż liście już opadły, a dni coraz krótsze to dobry czas na wycieczki!

Ostatni koniec tygodnia (22-24 listopada), w którym realizowano projekt Polska za zobacz więcej. Weekend za pół ceny”, w tym również z Beskidach: Niskim i Sądeckim był niezwykle udany. Słoneczna pogoda sprzyjała spacerom.

W Muszynie ogromną popularnością cieszyły się Ogrody Sensoryczne na Suchej Górze i niedawno ukończone Ogrody Tematyczne: Antyczny i Nowoczesny, usytuowane obok Pijalni Antoniego.

Podmioty, które brały udział w jesiennej edycji w gminach Muszyna i Krynica to głównie branża hotelarska, które oferowały zniżki, wynoszące co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej.

Projekt „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowany jest dwa razy w roku, wczesną wiosną i późną jesienią.

(MK) fot. aut.

Weekend za pół ceny. Piękna pogoda i wielu gości w Krynicy i Muszynie
W Krynicy-Zdroju i Muszynie niezwykle udany dla zwiedzających okazał się koniec tygodnia. Pogoda sprzyjała, dlatego wielu skorzystało z turystycznej oferty „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny”. Muszyńskie Ogrody Sensoryczne czy krynicki Deptak, Park Słotwiński były wypełnione spacerującymi, w tym rodzinami z małymi dziećmi.


Dziękujemy za przesłanie błędu