Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
03/11/2019 - 16:30

Wyjątkowe zdjęcia! Przy dzisiejszym wietrze najłatwiej złapać Qatar…

- „Przy dzisiejszym wietrze najłatwiej złapać Qatar…” Wpis tej treści i wyjątkowe zdjęcia samolotów pasażerskich lecących w różne strony świata zamieścił dzisiaj na swoim profilu na popularnym portalu społecznościowym Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Ciepła, słoneczna pogoda, w ostatni dzień długiego zaduszkowego weekendu była wręcz stworzona do wybrania się na rodzinny spacer, czy wycieczkę. Ale też doskonałą okazją do robienia ładnych zdjęć w plenerze.

Paweł Motyka, jest zawodowym strażakiem. O sobie mówi, że fotografuje amatorsko.

Jaki jest tego efekt, można zobaczyć na użyczonych dla naszego portalu  zdjęciach. Dlaczego na jego fotografiach są uwiecznione potężne pasażerskie samoloty?

Otóż pan Paweł praktycznie codziennie wypatruje na niebie i uwiecznia na zdjęciach te majestatyczne „stalowe ptaki” przemierzające, wraz z pasażerami na pokładzie, wzdłuż i wszerz przestrzeń powietrzną.

Czytaj także: Co lata po moim niebie? Wystarczy spojrzeć w górę, a świat staje otworem

Zdziwiłby się niejeden, jakie pasażerskie samoloty przemieszczają się codziennie nad Sądecczyzną. Potężne Airbusy, Boeingi, Dreamlinery lecące z chociażby Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Kataru i innych odległych zakątków świata. I to nie jest żart.

Pan Paweł lubi też fotografować przyrodę, zachody słońca i księżyc w różnych jego fazach. Uwiecznia je na zdjęciach z sobie znanych stałych punktów widokowych w swojej rodzinnej Ptaszkowej.

Życzymy kolejnych, niesamowitych zdjęć do kolekcji.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. Paweł Motyka. 

Zobacz wyjątkowe zdjęcia!
Paweł Motyka praktycznie codziennie wypatruje na niebie i uwiecznia na zdjęciach te majestatyczne „stalowe ptaki” przemierzające, wraz z pasażerami na pokładzie, wzdłuż i wszerz przestrzeń powietrzną.


Dziękujemy za przesłanie błędu