Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
24/11/2019 - 14:05

Wykonawca poprawi krzywy chodnik. Sprawa trafi też do producenta materiałów

Informowaliśmy, że wykonany przy remoncie wiaduktu chodnik na zbiegu ulic Zielonej i Wyspiańskiego jest krzywy. Mamy odpowiedź od wykonawcy, który chce poprawić tę pracę.

Na reakcję firmy wykonującej chodnik nie musieliśmy długo czekać, gdyż już kilka godzin po wysłaniu informacji o nierównościach, otrzymaliśmy odpowiedź. Przedsiębiorca zobowiązał się do przeprowadzenia niezwłocznie przeglądu wykonanych przy tym chodniku robót i poprawy nawierzchni.

Zobacz: To nowy chodnik, czy raczej tor przeszkód?

Pokusił się on jednak wcześniej o ocenę sytuacji na podstawie naszych fotografii.- Ze zdjęć  wynika, że kostka brukowa betonowa „połówki” jest zaniżona w stosunku do kostki „pełnej” - wyjaśnił nam właściciel firmy będącej wykonawcą robót.

- W celu wyjaśnienia przyczyny poinformujemy producenta kostki brukowej o zaistniałej sytuacji oraz dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić  przyczyny różnicy w wysokości kostki brukowej - dodał.

Zobacz: Wiemy, kto uszkodził wiadukt na Zielonej. Sprawą zajęła się policja

Kiedy można spodziewać się naprawy chodnika? - Informuję również, że do dnia 25-11-2019 (poniedziałek) przystąpimy do robót wymiany kostki brukowej betonowej - podsumował wykonawca.  

(MŚ)Dziękujemy za przesłanie błędu