Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
01/03/2024 - 14:20

Wypadek w Nowym Sączu. Na ruchliwej ulicy tworzyły się duże korki [ZDJĘCIA]

Duże korki tworzyły się w piątek około godziny 14 na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Wszystko przez wypadek tuż przy skrzyżowaniu z ul. 29 listopada. Na miejsce szybko dojechała policja i karetka pogotowia.

Wypadek w Nowym Sączu

W tym tygodniu na drogach regionu nie brakowało różnego rodzaju kolizji. Na szczęście w większości obyło się bez poszkodowanych. Zdecydowanie najgorzej zakończył się wypadek w Jastrzębiu (gmina Łukowica), skąd Lotnicze Pogotowia Ratunkowe musiało zabrać do szpitala 58-latka. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

W piątek niebezpiecznie zrobiło się w Nowym Sączu. Około godziny 13:30 na ul. Nawojowskiej doszło do kraksy samochodu z motocyklem. Wszystko wydarzyło się tuż przy skrzyżowaniu z ul. 29 listopada. Na miejsce bardzo szybko dotarły służby ratunkowe.

Policja i ratownicy medyczni na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu

Najpierw pojawiła się policja, chwilę później dojechała również karetka pogotowia. Oba pojazdy zatrzymały się na chodnikach, jednak korki tworzyły się bardzo duże. Samochody jadące w stronę Krynicy musiały omijać auta ratowników, co w znaczący sposób utrudniało przejazd.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca motocyklem Honda straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do przewrócenia go. Sunąc po jezdni uderzył w samochód osobowy - wyjaśnia kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu. Motocyklistka na miejscu korzystała z pomocy ratowników medycznych, została również ukarana mandatem. Zarówno ona, jak i kierowca auta byli trzeźwi. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Wypadek w Nowym Sączu
Duże korki tworzyły się na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Wszystko przez wypadek tuż przy skrzyżowaniu z ul. 29 listopada.


Dziękujemy za przesłanie błędu