Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
08/06/2019 - 20:35

Wypadek w Siołkowej. Auto w rowie, kierująca zabrana do szpitala

Tej podróży kierująca samochodem marki Ford nie zaliczy do szczęśliwych. Jazdę zakończyła w Siołkowej w głębokim rowie melioracyjnym wypełnionym wodą. Prowadząca auto została zabrana do szpitala.

Służby ratownicze pomknęły do podgrybowskiej miejscowości. Około godz. 12.40 doszło tam do wypadku. Kierująca samochodem marki Ford zjechała nagle z drogi. Auto wpadło do głębokiego rowu melioracyjnego, w którym płynęła woda i ustawiło się na boku.

Kobieta sama podróżowała tym pojazdem. Bardzo szybko trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Kiedy na miejsce wypadku dotarły wszystkie służby ratownicze, ona znajdowała się już w karetce pogotowia. Ambulansem została przetransportowana do szpitala na badania.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że auta znajdującego się w rowie  zaczął wyciekać olej, który przedostał się do wody wypełniającej rów. Strażacy zebrali go za pomocą specjalnych mat. Potem do Siołkowej sprowadzono duży strażacki wóz techniczny. Było to konieczne, aby wydobyć auto z rowu.

[email protected], fot. PSP w Nowym Sączu.

Wypadek w Siołkowej
Wypadek w Siołkowej


Dziękujemy za przesłanie błędu