Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
19/02/2017 - 11:15

Wypadek w Tyliczu. Karetki zabrały sześć osób do szpitala

Sześć osób, w tym dwunastoletnia dziewczynka pojechało do szpitala z miejsca groźnego wypadku, do którego doszło wczoraj w Tyliczu (gmina Krynica-Zdrój).

Służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu w sobotnie popołudnie, około godz. 16.30.

Na ulicy Wolności w Tyliczu doszło do czołowo-bocznego zderzenia Citroena Xsara i Volkswagena Golfa. W obu pojazdach jechało sześć osób, w tym jedno dziecko.

Na miejscu wypadku zaroiło się od ratowników. Pomoc poszkodowanym nieśli strażacy PSP z Krynicy-Zdroju, miejscowi strażacy-ochotnicy oraz zespoły pogotowia ratunkowego. Karetki przetransportowały do szpitala sześć osób.

Zobacz także: Akcja ratownicza przy K-75 w Maciejowej. Auto poza drogą, poszkodowany kierowca

Policjanci wstrzymali ruch pojazdów, a po zabraniu poszkodowanych odbywał się on wahadłowo. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z zespołu wypadkowego.

- Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Citroenem jadąc w kierunku Powroźnika stracił panowanie nad autem i zjechał na lewy pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem – powiedział portalowi Sądeczanin.info dyżurny sądeckiej komendy policji. – Kierowcy byli trzeźwi. Przyczyny tego wypadku będą ustalane przez funkcjonariuszy.

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu.  

Tylicz, wypadek


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020