Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
27/08/2019 - 12:20

Wysowa: Ranny traktorzysta wyciągnięty spod ciągnika. Przyleciał LPR [ZDJĘCIA]

W Wysowej-Zdrój trwa obecnie akcja ratownicza. Ratownicy wyciągnęli właśnie mężczyznę spod przewróconego ciągnika rolniczego.

Traktor najprawdopodobniej wpadł do rowu. Kierujący nim mężczyzna został ranny. Działający obecnie na miejscu zdarzenia ratownicy wyciągnęli poszkodowanego mężczyznę spod ciągnika. Traktorzysta, gdy transportowano go do karetki pogotowia ratunkowego był przytomny.

Do Wysowej – Zdroju został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna wylądowała w pobliżu miejsca, w którym doszło do wypadku. 

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało 58-letniego mieszkańca podgorlickiej miejscowości do szpitala w Gorlicach. 

- Pięćdziesięcioośmiolatek kierując ciągnikiem rolniczym zasłabł – powiedział portalowi Sądeczanin.info, Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy gorlickiej policji. – Traktor zjechał do rowu i przewrócił się na lewy bok. Mężczyzna najprawdopodobniej uderzył głową o obudowę kabiny. Był trzeźwy.  Poszkodowany przebywa w gorlickim szpitalu na obserwacji.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. PSP w Gorlicach.

Kierowca ciagnika zasłał podczas jazdy
Do gorlickiego szpitala trafił poszkodowany traktorzysta


Dziękujemy za przesłanie błędu