Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
20/01/2021 - 00:25

Zaginęła Daria Dobek z Moszczenicy. Wyszła ze szpitala i przepadła bez śladu

Gdzie teraz przebywa zaginiona Daria Dobek? Co się z nią dzieje? Jak na razie ani jej rodzina, ani policjanci nie są w stanie odpowiedzieć na te pytania, dlatego proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiona Daria Dobek ma 31 lat i jest mieszkanką Moszczenicy – wioski położonej w powiecie gorlickim. 15 stycznia około godziny dziesiątej wyszła ze szpitala w Bolesławcu (województwo dolnośląskie), gdzie przebywała przez jakiś czas.

W tym dniu w godzinach wieczornych 31-latka skontaktowała się ze swoimi bliskimi, wysyłając im wiadomość sms, potem kontakt się urwał. Jej bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nią dzieje, dlatego zgłosili zaginięcie na policję.

Zobacz też Od ich zaginięcia minęło wiele lat. Wciąż nie wiadomo, co się z nimi dzieje

Zaginiona Daria Dobek ma 156 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, proste włosy do ramion koloru ciemny blond i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemnoniebieskie spodnie, niebieską kurtkę z kapturem i jasny plecak z napisem „Champion”.

Jeśli widziałeś zaginioną 31-latkę albo wiesz, gdzie teraz się znajduje, koniecznie skontaktuj się z gorlicką policją pod numerem telefonu: 47 83 44 225 lub 47 83 44 215. Każda informacja może być na wagę złota. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KPP Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!