Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
13/06/2015 - 09:40

Zaginiona 48-letnia kobieta odnalazła się we Wronowicach

Wczoraj (12 czerwca) wieczorem w miejscowości Wronowice (gmina Łososina Dolna) odnalazła się zaginiona 48-letnia mieszkanka Skrzętli – Rojówki. Kobieta trafiła do szpitala. Obecnie pozostaje ona pod troskliwą opieką lekarzy.
Mieszkankę Skrzętli-Rojówki szukali wczoraj od rana jej bliscy, a także służby ratownicze. W poszukiwania zaangażowali byli policjanci, „goprowcy”, strażacy OSP z Tęgoborza i Łososiny Dolnej, a także z OSP Grupy Ratownictwa Specjalnego „Nowy Sącz” z dwoma specjalnie szkolonymi psami.

Kobieta odnalazła się wieczorem we Wronowicach, miejscowości sąsiadującej ze Skrzętlą-Rojówką.

- Osoba przejeżdżająca samochodem przez Wronowice zauważyła leżącą na łące kobietę – powiedział naszemu portalowi dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – Od razu powiadomiła służby ratownicze.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce okazało się, że jest to zaginiona 48-latka. Kobieta była zmęczona. Wszystko wskazuje na to, że długo chodziła. Gdy opuściły ją siły położyła się na łące, by odpocząć.

Do Wronowic przyjechała karetka pogotowia. Mieszkanka Skrzętli - Rojówki została zabrana do szpitala. Znajduje się ona obecnie pod troskliwą opieką lekarzy.

- Cała nasza rodzina jest wdzięczna wszystkim osobom, które angażowały się w poszukiwania – powiedział naszemu portalowi krewny kobiety. – Wszystkim ratownikom z całego serca dziękujemy. Słowa te kierujemy szczególnie do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej zaangażowanych w akcję.

(MACH)
Fot. (MACH)
Dziękujemy za przesłanie błędu