Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
14/05/2020 - 16:30

Zaginiony Kamil z Nowego Sącza odnalazł się cały i zdrowy

Policjanci szukali zaginionego 16-latka z Nowego Sącza i 14-latki z Szydłowa. Jak się okazało, oboje byli parą i razem uciekli. Na szczęście funkcjonariusze odnaleźli ich całych i zdrowych. Dziękujemy za udostępnienie naszego komunikatu.

Sądeccy policjanci szukali zaginionego Kamila z Nowego Sącza. 16-latek wyszedł z domu w nocy z 12 na 13 maja. Bliscy nie mieli z nim żadnego kontaktu, dlatego o pomoc w poszukiwaniach poprosili policję. Wszystko wskazywało na to, że nastolatek przebywa w towarzystwie 14-latki z gminy Szydłowo.

Z naszą redakcją skontaktowała się mieszkanka tejże gminy, która przeczytała na naszym portalu artykuł o jego zaginięciu. Jak się okazało, zaginiony Kamil był chłopakiem 14-letniej Mariki. Choć Nowy Sącz jest oddalony od Szydłowa o prawie 600 km, to wczoraj 16-latek przyjechał na skuterze do swojej dziewczyny.

- Policjanci znaleźli skuter chłopca niedaleko domu Mariki. Kawałek dalej znaleźli jego kask i tam ślad się urwał – twierdzi nasza Czytelniczka.

Na szczęście w godzinach wieczornych do naszej redakcji dotarła radosna wiadomość. Zarówno 16-letni Kamil, jak i 14-letnia Marika, zostali odnalezieni przez policjantów cali i zdrowi.

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)