Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
26/04/2018 - 16:45

Zaginiony Piotr Broński się odnalazł! Informacja z komisariatu w Grybowie [AKTUALIZACJA]

Komisariat Policji w Grybowie prowadził poszukiwania 49-letniego Piotra Brońskiego. W ślad za naszą publikacją otrzymaliśmy informację, że ustalono gdzie przebywa zaginiony.

Mniej więcej godzinę po publikacji artykułu do naszej redakcji zadzwonił oficer dyżurny Komisariatu Policji w Grybowie i poinformował, że Piotr Broński odnalazł się i obecnie znajduje się w szpitalu w Gorlicach. Przekazał również na prośbę rodziny podziękowania za włączenie się do akcji, co okazało się pomocne.

- Wymieniony wyszedł z domu w Bobowej, 25 kwietnia około godziny 13.00 z zamiarem udania się do Stróż. Następnie ok. godz.14.00 udał się do Grybowa, skąd miał wrócić do miejsca zamieszkania. Nie wrócił jednak do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną - informowała  Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w popielatą koszulkę z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe ciemnego koloru i czarne półbuty. Na palcu prawej ręki miał założoną obrączkę symbolizującą „koronkę”.

Rysopis zaginionego Piotra Brońskiego: około 180 centymetrów wzrostu, waga około 90 kilogramów, średnia budowa ciała, krótkie włosy w kolorze ciemny blond.

Wszelkie informacje na temat zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 997 lub na numer stacjonarny: (18) 445 03 77 - Komisariat Policji w Grybowie.

MŚ ([email protected]). Fot. Policja

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu