Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
23/08/2019 - 16:10

Zamordował żonę i syna przy ul. 29 Listopada. Prokuratura umorzyła śledztwa

Zabił żonę i syna, potem targnął się na własne życie. Po prawie dwóch latach prokuratura umorzyła prowadzone śledztwa. Dlaczego?

Minęły już prawie dwa lata od tragedii, która rozegrała się 15 listopada 2017r. w bloku przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Prokuratura Okręgowa prowadziła w tej sprawie dwa śledztwa. Jedno związane było z zabójstwem Renaty Ż. i jej syna Kacpra Ż., a drugie w sprawie samobójstwa Mariusza Ż. 13 sierpnia Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu umorzyła oba śledztwa

Zobacz też Wiemy jak zginęła rodzina z ul. 29 Listopada. Prokuratura ujawnia wyniki sekcji

Przypomnijmy. 34-letni Mariusz Ż. powiesił się w swojej firmie w Kamionce Wielkiej. Przy zwłokach znaleziono list pożegnalny. Wynikało z niego, że w mieszkaniu przy ul. 29 Listopada, w którym mieszkał wspólnie z rodziną, znajduje się ciało jego 34-letniej żony oraz 7-letniego syna. Policja natychmiast pojechała na miejsce. Niestety, informacja zawarta w liście potwierdziła się.

Wezwani strażacy wyważyli drzwi do mieszkania; w środku były dwa ciała. Sekcja zwłok wykazała, że żona i syn zostali uduszeni.

Zobacz też Prokurator o zbrodni przy ul. 29 Listopada. Dlaczego zginęła cała rodzina, co się wydarzyło?

Jedno śledztwo prokuratura umorzyła z uwagi na śmierć sprawcy, a drugie ponieważ śledczy ustalili, że nikt nie przyczynił się do samobójstwa Mariusza Ż.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu