Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
06/09/2020 - 18:35

Zamykają obwodnicę zachodnią Nowego Sącza. I to aż na 10 dni

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu zapowiada kolejne prace naprawcze na obwodnicy zachodniej Nowego Sącza. Aż przez 10 dni kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Szczegóły?

Zamykają obwodnicę zachodnią Nowego Sącza. I to aż na 10 dni

Na początku sierpnia interweniowaliśmy bezpośrednio u dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Adama Czerwińskiego w sprawie braku oznakowania poziomego niemal na całym odcinku obwodnicy zachodniej od Niskowej do ronda w Brzeznej. Okazało się, że dyrektor doskonale zna problem, ale na malowanie pasów trzeba zaczekać, bo w pierwszej kolejności drogowcy muszą naprawić uszkodzenia nawierzchni drogi. Prace miały być prowadzone etapami, tak by zminimalizować utrudnienia w ruchu.

Zobacz też: Pasy potrzebne od zaraz! Co się stało z oznakowaniem poziomym na obwodnicy?

I już 8 września o godzinie 7 drogowcy ruszają ze wspomnianymi pracami na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Chełmiec Naszacowice (rondo w Podrzeczu) do skrzyżowania z drogą wojewódzką 969 (rondo w Brzeznej). Wtedy też ów odcinek zostanie całkowicie wyłączony z użytku aż na 10 dni, czyli do 18 września.

Objazd wytyczony został drogą powiatową Chełmiec - Naszacowice oraz drogą gminną a dokładniej  łącznikiem rondo w Brzeznej - Brzezna.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu