Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
04/07/2012 - 09:44

Zderzenie na ul. Traugutta. Kierowca Toyoty dachował

Dziś rano (4 lipca) na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Żulińskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody. Uderzenie było tak mocne, że Toyota Land Cruiser dachowała. Kierowca nie wyszedł z pojazdu o własnych siłach.
- Straż pożarna została powiadomiona o zdarzeniu około godz. 9. Do akcji ratowniczej pojechali strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 z Nowego Sącza. Na miejscu były pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy wraz z ratownikami pogotowia wydostali kierowcę z Toyoty – mówi mł. bryg. Arkadiusz Nosal, zastępca naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Mężczyzna trafił do sądeckiego szpitala. Jest przytomny. Na razie nie wiadomo, jakie ma obrażenia. Jest w trakcie badań.  

Kierowca drugiego samochodu nie został ranny. Nie potrzebował pomocy sam wyszedł z samochodu. Naszemu portalowi powiedział tylko, że jechał ulicą Żulińskiego. – Nie będę nic więcej komentował – dodał.

Zdaniem ludzi, którzy zebrali się na miejscu zdarzenia, na skrzyżowaniu ulic Traugutta, Żulińskiego i Krokowskiego często dochodzi do wypadków. Uważają, że winne jest złe oznakowanie. – Zza drzew nie widać sygnalizatorów świetlnych – mówił jeden z nich.

(MIGA, MC)

Fot. MIGA, MCDziękujemy za przesłanie błędu