Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
31/01/2023 - 10:10

Zimowy raj dla narciarzy. Tu można poszaleć na nartach biegowych [ZDJĘCIA]

Tylko 15 kilometrów dzieli Nowy Sącz od Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. W tym miejscu zakochają się nie tylko miłośnicy nart biegowych. Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zobaczycie na styczniowej kartce z kalendarza "Sądeczanina".

Jeśli ktoś stawia pierwsze kroki na nartach, to Ptaszkowa, a dokładnie Centrum Sportów Zimowych jest idealnym miejscem na przygodę z biegówkami.

Partnerem tego miesiąca jest AL-PLAST.

Znajdziecie tutaj wypożyczalnię nart biegowych oraz nartorolek. W Ptaszkowej sport można uprawiać przez cały rok. Narciarze znajdą tu 2,5 km tras sztucznie dośnieżanych i ratrakowanych.

Tuż przy ośrodku jest łatwy odcinek w sam raz do doskonalenia techniki dla początkujących. Pozostały fragment trasy wymaga nieco większych umiejętności. Nie ma się jednak co martwić, bo pomóc może wykwalifikowany instruktor do nauki jazdy na nartach biegowych.

Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej jest czynne codziennie od 8:00 do 21:00. Z tras narciarskich można korzystać w godzinach 8:00 – 20:00. Trasy biegowe są oświetlone wieczorami. Wypożyczalnia sprzętu czynna jest od 9:00 do 18:00.

Ponadto, Centrum Sportów Zimowych dysponuje 46 miejscami hotelowymi. Turyści mogą skorzystać także z siłowni i zrelaksować się w strefie SPA. W sezonie letnim czekają na Was dodatkowe atrakcje: park linowy, ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia rynnowa.

Centrum Sportów Zimowych to doskonałe miejsce do organizacji kolonii i zimowisk. Ponadto, w odległości około 10 kilometrów od ośrodka znajduje się lodowisko w Białej Niżnej, czynne codziennie w godzinach 9:15 – 19:45.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:

  • Tel. 694 413 860 – Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej
  • Tel. 694 413 862 – Lodowisko w Białej Niżnej

Już w lutym! Zapraszamy na 5. Sądeckie Targi Książki – KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się więcej.

(oprac. [email protected], fot. CSZ Ptaszkowa)

Zimowy raj dla narciarzy tylko 15 kilometrów od miasta [ZDJĘCIA]
Tylko 15 kilometrów dzieli Nowy Sącz od Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. W tym miejscu zakochają się nie tylko miłośnicy nart biegowych. Zobaczcie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej na styczniowej kartce z kalendarza „Sądeczanina”.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu